Hakkımızda

1998 den bu yana sizinleyiz…

Tire Değirmen Restaurant, İzmir’in tarih ve kültür zenginliğiyle dillere destan şirin ilçesi Tire’nin Akçaşehir Köyün’deki, tertemiz dağ havasının, yeşilin binbir tonuyla kucaklaştığı bir coğrafyada  sevdiklerinizle birlikte sizleri bekliyor. 

Mehmet Ali ve Cengiz Adıbelli tarafından işletilen Tire Değirmen Restaurant, yaklaşık 3.500 m2 arazi üzerinde doğa ile iç içe açık alanı ve otantik kapalı restoranıyla siz değerli müşterilerine sıcak ve samimi bir ortamla karşılıyor.  

Son derece modern ve hijyenik mutfağının,  müşteri denetimine her zaman açık tutulduğu Tire Değirmen Restaurant, yöresel lezzetleri, zengin ot, et, balık, kahvaltı ve meze sunumları, alkollü ve alkolsüz içecek çeşitleriyle sizlere unutamayacağınız damak tatları hazırlıyor. 

Gruplara yönelik hazırlanmış alternatifli menü seçenekleri ile özel geceler, yemekli toplantılar ve her türlü organizasyon için uygun yazlık ve kışlık alanlara ve imkana sahip olan Tire Değirmen Restaurant, deneyimli, özverili ve güleryüzlü personeliyle bu yöndeki tüm ihtiyaçlarınızı profesyonelce karşılamaya her zaman hazır. Tesisimiz içerisinde yer alan Bungalov evlerde konaklamak isteyen müşterilerimize farklı ve nezih bir  dinlenme imkanı sunuyoruz. 

Tire Değirmen Restaurant olarak, 20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımızı doğanın eşsiz güzelliği ile karşılamak, bu güzellikleri sizlerle paylaşarak sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmeniz için sizleri aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Call Now Button
× WhatsApp